Prejsť na obsah
Tipy na výživové doplnky
Životný štýl

Tipy na vianočné darčeky od BioTechUSA, ktoré potešia všetkých fitnesákov!

Vianoce sú už čoskoro tu, no na prípravu vianočných darčekov ešte stále zostáva dostatok času. Ak sa chystáte potešiť fitnesáka alebo športovca, ste na správnom mieste a dôvodov na spokojnosť budete mať hneď niekoľko. 

Pripravili sme pre vás kompletné sady doplnkov tak, aby ste získali darčeky, ktoré ako celok dávajú zmysel a hlavne fungujú. Vám len stačí určiť, do akej kategórie patrí ten váš fitnesák či fitnesáčka, o zvyšok sa už postaráme my.

vianočné darčeky pre fitnesákov - BioTechUSA

Jednotlivé sady obsahujú doplnky, ktoré sa perfektne hodia nielen pre začínajúcich či pokročilých fitnesákov, ale aj pre skúsených kulturistov. Nezabudli sme ani na ženy, ktoré presne vedia, čo im v posilke pomáha, ani na mladé fitnesáčky, ktoré by rady vyskúšali užitočný doplnok, no nevedia, čím začať. 

Posledná dobrá správa na záver – výberom akejkoľvek sady nielenže ušetríte čas, ale aj získate produkty, ktoré budú pracovať synergicky a vzájomne sa dopĺňať. Pridávame aj tipy na extra darček v podobe štýlového oblečenia, príslušenstva alebo užitočnej fitness pomôcky. Prajeme šťastnú ruku pri výbere a veselé Vianoce!

1. Začiatočník fitnesák: Hypermass/ Amino Energy/ Multivitamin for Men

Benefity: komplexná výživa počas celého dňa, zvýšený výkon, zdravie a regenerácia

Pre koho je určený: Muž začiatočník, ktorý je na počiatku svojej cesty za vysnívaným telom a potrebuje získať najmä istotu pri tréningu. V tejto fáze môže príliš veľa doplnkov pôsobiť kontraproduktívne a zbytočne odvádzať pozornosť od kľúčových činností: pravidelný tréning, kvalitná strava a regenerácia.

Odporúčané doplnky majú pomôcť odstrániť slabiny každého začiatočníka – málo energie na tréning a nedostatočné množstvo proteínov (bielkovín). Riešením je Hypermass, kde sa v jednom produkte nachádza dostatok sacharidov, bielkovín aj zdravej vlákniny. Amino Energy zabezpečí zvýšenie výkonu v posilňovni a chráni svaly pred rozpadom. Multivitamin for Men je zmesou prírodných minerálov, vitamínov aj aminokyselín pre dokonalú regeneráciu a celkové zdravie.

Tip na extra darček: uterák BioTechUSA

Hyper Mass- BioTechUSA

2. Pokročilý fitnesák: AAKG/ 100% Creatine Monohydrate/ BCAA shot/ 100% Pure Whey proteín 

Benefity: prekrvenie svalov, zvýšenie výkonu, ochrana svalov, bielkoviny na rast svalov

Pre koho je určený: Pokročilý fitnesák už získal základné návyky v tréningu aj v stravovaní. Potrebuje najmä podporiť výkon, aby sa dostavili viditeľné výsledky

AAKG 1000 (arginín) zvýši prietok krvi v cievach, cez ktoré môže k svalom prúdiť viac živín. Creatine monohydrate je najúčinnejšia forma kreatínu, ktorý zásobuje svalové bunky potrebnou energiou. BCAA shot sú plné prvotriednych aminokyselín, ktoré podporia výkon a chránia svaly pred rozpadom. Po tréningu si budú svaly pýtať materiál na výstavbu – proteín 100 % Pure Whey im s radosťou vyhovie. 

Tip na extra darček:  Pánske tričko s krátkym rukávom FLEX

kreatín- BioTechUSA

3. Skúsený fitnesák: Black Blood NOX+/ BCAA 6000/ Arthro Forte/ ISO Whey ZERO Black/ One-a-day multivitamín

Benefity: zvýšenie výkonu, ochrana svalov, podpora šliach a kĺbov, bielkoviny na rast svalov, vitamíny a minerály 

Pre koho je určený: Skúsený kulturista už po mnohých rokoch tvrdých tréningov presne vie, čo má robiť v posilňovni, kde chce ísť vždy na maximum – potrebuje preto maximálnu podporu doplnkov.

Kulturista ocení extrémny predtréningový nakopávač Black Blood NOX+, ktorý obsahuje kreatín, sacharidy a zabezpečí mentálne sústredenie a maximálny výkon. BCAA 6000 ochránia svalovú hmotu a navodia ešte väčšie napumpovanie. Poctivé a ťažké tréningy budú znamenať, že pozornosť si vypýtajú aj kĺby, šľachy a chrupavky.

Prvotriedna kĺbová výživa Arthro Forte zlepší kondíciu celého pohybového útrojenstva, vhodná je aj ako prevencia. Proteín bez kompromisov, špeciálne vyvinutý pre mužov – to je ISO Whey Zero Black, ktorý pozostáva z kvalitného izolátu a je obohatený aj o kreatín. Kondíciu a zdravie organizmu podporí multivitamín One-a-day Profesional.

Tip na extra darček: Galón BioTechUSA 2000 ml

galón na vodu- BioTechUSA

4. Skúsená fitneska: Diet Shake/ Super Burner/ Immune+Biotiq/ Hyaluronic&Collagen

Benefity: zdravé a chutné proteíny, spaľovač na energiu a chudnutie, podpora zdravia a trávenia, lepšia kvalita pleti

Pre koho je určený: Zdravá športujúca žena má svoje športové návyky aj svoje požiadavky. Vie, čo chce a je ochotná pracovať dlhodobo a tvrdo. Doplnky BioTechUSA ju pri dosahovaní cieľov nikdy nesklamú. 

Diet Shake je ideálny do diéty, ktorá bude  potešením v každom Ohľade. Napoj je chutný, plný bielkovín, zdravej vlákniny a obsahuje množstvo vitamínov. Shake sa výborne hodí na zahnanie hladu, stačí pridať menej vody. Super Burner pomôže spáliť všetky zbytočné tuky a dodá energiu na akýkoľvek tréning.

Unikátny produkt novej generácie Immune+Biotiq obsahuje dve tablety – jedna sa postará o doplnenie vitamínov a minerálov, druhá je plná živých probiotických baktérií, ktoré podporujú trávenie a imunitu. Hyaluronic&Collagen zlepší kondíciu kĺbov a potrebnú elasticitu dodá aj pleti.

Tip na extra darček: Dámske legíny MELANIE 

športové legíny- BioTechUSA

5. Začínajúca fitneska: L-carnitine / Multivitamin for Women/ Glutamine Zero

Benefity: podpora výkonu aj spaľovania tukov, výstavba funkčných svalov, podpora zdravia

Pre koho je určený: Začínajúca fitnesáčka si stanovila cieľ a hľadá účinný doplnok, ktorý má jednoduché použitie a pomôže s naštartovaním zdravej premeny.

L-carnitine 500 mg sú šumivé tablety, ktoré obsahujú prírodný L-karnitín aj vitamíny. Tento komplex efektívne pomáha spaľovať tuky, úbytky na váhe sú preto oveľa výraznejšie. Glutamín Zero sú aminokyseliny bez cukru so zvýšeným obsahom glutamínu, ktorý pomáha regenerovať telo po tréningu a podporuje rast funkčných svalov.

Multivitamin for Women je zmes vitamínov a minerálov špeciálne vyvinutá pre potreby ženského tela. Únava a zlá nálada sa stanú minulosťou.    

Tip na extra darček: Dámske cropped tričko s krátkym rukávom PUNCH 

vitamíny pre neho a pre ňu- BioTechUSA

6. Vytrvalec (bežec/cyklista): Energy Gel Pro/ Arthro Forte/ Calcium Zinc Magnesium 

Benefity: podpora výkonu, minimálna záťaž trávenia, ochrana kĺbov, podpora imunity

Pre koho je určený: Vytrvalec (bežec/cyklista) športuje prevažne vonku a nepriaznivé počasie nie je pre neho žiadnou prekážkou. Potrebuje dostatok energie na dlhé tréningy a zároveň si cvičením posilňuje svoje zdravie.

Komplexný zdroj energie je Energy Gel Pro, ktorý obsahuje MCT olej, L-karnitín, tri druhy sacharidov, horčík a sodík. Arthro Forte podporuje regeneráciu kĺbov a ochráni ich spolu so šľachami pred nadbytočným opotrebovaním. Calcium Zinc Magnesium je trojkombinácia, ktorá pomáha odolávať stresu a podporuje prácu svalov a kostí.

Tip na extra darček: Športová fľaša BioTechUSA

fľaša s vodou- BioTechUSA