Prejsť na obsah
Životný štýl

Fotosúťaž za “Kreatívne životné prostredie”

Ukáž ostatným, ako recyklovať prázdne balenie Iso Whey Zero s hmotnosťou 2270 g a tvoju kreativitu odmeníme cennými darčekmi! Prihlás sa do hry do 30.10.2019!

Less Plastic More Care

Máš doma prázdne balenie Iso Whey Zero 2270g? Snažíš sa chrániť životné prostredie a nechceš vyhadzovať veľa plastov, ale skôr sa spoliehaš na svoju kreativitu? Teraz môžeš ostatným ukázať, ako kreatívne môžeš znovu použiť  prázdne balenie od proteínov! Zapoj sa do našej hry s vlastnou fotografiou do 30. októbra 2019 a buď tým šťastlivcom, ktorého odmeníme hodnotným a jedinečným darčekovým balíčkom BioTechUSA!

Počas trvania fotosúťaže „Kreatívne za životné prostredie“, od našich priaznivcov očakávame také príspevky, na ktorých budú kreatívnym spôsobom zobrazené znovu použité balenia Iso Whey Zero 2270g.
Či už sa znovu zrodí vo forme kvetináča alebo tienidla lampy, ide o to, aby si ukázal/a, ako znovu použiť prázdne plastové balenie. Najdôvtipnejšie súťažné dielo odmeníme hodnotným a jedinečným darčekovým balíčkom.

Trvanie súťaže:

7.-30. október 2019.

Ako sa prihlásiť do súťaže?

Ak sa chceš zúčastniť súťaže cez Facebook, tak postupuj podľa nasledovných krokov:

1. Sleduj stránku BioTechUSA Slovakia
2. Na facebookovom profile, kde je zverejnená súťaž, zašli nám svoju fotografiu formou komentu a pridaj hashtag #lessplasticmorecare.

Pokiaľ sa radšej zapojíš cez Instagram, tak musíš spraviť nasledovné:

1. Je dôležité, aby tvoj profil bol verejný, aby sme mohli vidieť tvoje fotky
2. Sleduj instagramovú stránku BioTechUSA Slovakia
3. Nahraj medzi svoje fotky aj tú, ktorú posielaš do súťaže
4. V popise fotky označ stránku @biotechusa_slovakia a použi hashtag #lessplasticmorecare

Aké fotografie môžeš prihlásiť do súťaže?

Ktorúkoľvek tebou nasnímanú fotku*, ktorá zachytáva kreatívny koncept. Použi svoje vlastné prázdne 2270 gramové balenie Iso Whey Zero – ak také práve nemáš, môžeš použiť akékoľvek plastové balenie BioTechUSA – alebo si vypýtaj od kamaráta! Ak sa ti páči, sprav z neho napríklad kvetináč pre rastliny, ale môžeš urobiť veľa ďalších vecí: tienidlo na lampu alebo lampáš – čím kreatívnejší, tým lepšie! Stačí poslať spolu jeden obrázok, ale ak chcete inšpirovať ostatných, uvítame aj takú sériu obrázkov, kde krok po kroku predstavíš, ako si postupoval pre dosiahnutie konečného výsledku.

*Súťažné tituly, kde boli použité fotografie iných osôb, automaticky vylúčime zo súťaže.

Less Plastic More Care

Žrebovanie výhercov

Po skončení hry dňa 31. októbra 2019 zverejníme, ktorú súťažnú prácu sme považovali za najviac vynaliezavú. Vyberie sa celkom 1 výherca, ktorý bude kontaktovaný na Facebooku komentárom, kým na Instagrame privátnou správou, pre spresnenie údajov.

Výhry:

Balík jedinečných produktov v hodnote 60 EUR zostavíme z darčekových predmetov a prekvapivých výrobkov, ktoré prispievajú k znižovaniu znečisťovania životného prostredia a zvyšujú informovanosť o uvedomelom nakupovaní.

Čo obsahuje výherný balíček?

  • dózu na sendviče s nožíkom a vidličkou s originálnym logom
  • matnú hliníkovú športovú fľašu s karabínkovým vrchnákom a originálnym logom – 750 ml
  • 100% bavlnenú nákupnú tašku s originálnym logom
  • Prekvapenie – balík produktov BioTechUSA

Prosíme, navštívte našu facebookovú stránku pre Pravidlá súťaže a pre Pravidlá ochrany osobných údajov.