Prejsť na obsah
Tipy na výživové doplnky

Veľká štvorka najlepších doplnkov na rysovanie

Rysovanie je dlhodobé úsilie, ktorého cieľom nie je iba zhodiť pár kíl a dostať sa do kondície. V skutočnosti sa jedná o cieľ, ktorý si vyžaduje disciplínu, poriadny plán, veľa driny a perfektnú stravu. Úsilie v každej jednej oblasti sa dá podporiť kvalitnými doplnkami výživy. V BioTechUSA sme sa zamerali špeciálne na fázu rysovania a výsledkom sú doplnky, ktoré vás posunú vpred, a na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť. 

biotechusa produkty

Z doplnkov na rysovanie vyberáme veľkú štvorku, ktorá sa vyznačuje maximálnou kvalitou surovín, prepracovaným zložením a extrémnymi účinkami. Výber sme zostavili tak, aby poslúžili pri každej dôležitej fáze rysovania – príprava na tréning, energia na čvičenie, regenerácia a výživa počas dňa. Všetko bez nežiaducich kalórii v podobe cukrov, tukov aj alergénov. 

1. Black Burn spaľovač tukov

Ak máte pripravený tréningový plán plný výziev a perfektné stravovanie, chýba už iba korunka v podobe ultimátneho a komplexného termogenického spaľovača. Práve ste ho našli a volá sa Black Burn. Čo všetko dokáže? 

  • Energizuje! Vitamíny skupiny B, niacín a kyselina pantoténová sa podieľajú na normálnych metabolických procesoch produkujúcich energiu a prispievajú k znižovaniu únavy. Tvrdý tréning tak bude možný každý jeden deň, v rysovaní vás nič nezastaví.
  • Zrýchli metabolizmus tukov. Zinok prispieva k normálnemu metabolizmu mastných kyselín, cholín sa podieľa na metabolizme tukov. Tukové zásoby sa budú míňať rýchlejšie a budú využité ako energia pri každom tréningu vďaka dvom druhom L-karnitínu a CLA (konjugovaná kyselina linolová).
    Stimuluje myseľ. Železo a jód  prispievajú k udržaniu duševného zdravia aj k normálnemu fungovaniu nervového systému. Aminokyseliny L-tyrozínom a L-fenylalanínom pomôžu s koncentráciou na každý jeden cvik, v posilňovni už viac zývať nebudete.
  • Optimalizuje chuť do jedla. Chróm prispieva k udržiavaniu normálnej hladiny cukru v krvi, ktorá reguluje pocit hladu a sýtosti.
spaľovač Black Burn

2. Proteín Iso Whey Zero Black

Srvátkový izolát Iso Whey Zero Black je nekompromisný proteínový ochutený nápoj v prášku s 90% obsahom bielkovín a kreatínom. Tak, ako každý výrobok z línie BLACK, aj tento proteín je vyrobený pokročilými technológiami s použitím len tých najkvalitnejších surovín. Izolát (ISO) je hodnotnejším zdrojom bielkoviny ako bežne používaný koncentrát (WPC). To ale nie je všetko. 

  • Je kompletne bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Nepriberiete ani gram tuku navyše a nebude spôsobovať tráviace problémy osobám s rôznymi intoleranciami.
  • Obsahuje 3 000 mg kreatínu v každej  porcii. Pri spaľovaní a rysovaní je objem práce veľmi veľký, na všetko treba dostatok energie. Kreatín pomôže zvýšiť výkon počas tréningov, lebo funguje ako zásobáreň energie pre svalové bunky. 
  • Bielkoviny prispievajú k rastu svalovej hmoty. Čím viac svalov máte, tým efektívnejšie bude aj rysovanie. Veľké množstvá svalov spotrebujú aj veľké množstvá energie, ktoré sa ukrývajú najmä v tukoch. Dostatok bielkovín vás dostane presne tam, kde potrebujete. Každá porcia (30 g) obsahuje až 27 g proteínu, z toho 4,1 g BCAA.
Iso Whey Zero Black po tréningu

Diet Shake – alternatíva pre ženy 

Produkt Diet Shake vznikol, aby ponúkol kompletné riešenie pre rysovanie postavy pre ženy. Ak vám niektorá zo zložiek Iso Whey Zero Black nevyhovuje, siahnite práve po Diet Shake v praktickom 30 g sáčku s rôznymi príchuťami. Čo všetko ponúka?

  • Vysoký obsah vlákniny, ktorá je zásadná práve pri redukcii hmotnosti a rysovaní. Všetky benefity vlákniny sme zistili za vás, pri rysovaní sa postará najmä o redukciu pocitu hladu a správnu funkciu tráviaceho traktu.
  • Dostatočnú dávku bielkovín. V každej dávke sa nachádza až 15 g proteínu, ktoré telo použije na výstavbu svalovej hmoty aj zasýtenie.
  • Je kompletne bez cukru. Po užití dostane telo presne merateľnú dávku energie, ktorá je maximálne 110 kcal. Nad svojou výživou máte preto úplnú kontrolu.
  • L-karnitín a chróm sa postarajú o účinné chudnutie a redukciu tukových zásob.
žena s Diet Shake

3. L-Carnitine + Chrome

Tekutý L-Carnitine + Chrome je skvelý na prípravu nápoja, ktorý pomôže vyrysovať úplne každé telo. Tekutá forma je rýchlejšie vstrebaná a účinok sa dostaví oveľa skôr. Tento výrobok je obohatený aj o chróm a vitamín B5. Synergicky pôsobiace látky pomôžu udržať normálnu hladinu inzulínu v krvi a zároveň sa postarajú o efektívnejšiu premenu tukov na energiu. Ak sa snažíte o redukciu hmotnosti, odporúča sa zvýšiť príjem L-karnitínu pred tréningom.

L-Carnitine + Chrome v posilňovni

L-carnitine + chrome For Her – alternatíva pre ženy

Tabletový L-carnitine + chrome For Her je alternatíva špeciálne vyvinutá pre ženy. Neobsahuje žiadne stimulanty a pomôže pri väčšom využití kalórií a získavaní energie z tukov. Tabletová forma sa dá jednoducho uložiť do odnímateľnej priehradky šejkra Nano „For Her“ a užiť hocikedy v priebehu dňa. 

4. Synephrine

Synefrín vo výrobku pochádza z ovocného extraktu ovocného stromu – pomarančovníka horkého. Jedná sa o jednoduchý, ale zato mimoriadne účinný doplnok, ktorý sa často užíva spolu s kofeínom. 

Je vhodný pre tých, ktorí chcú mať svoje rysovanie maximálne pod kontrolou a sú zvyknutí zostavovať si vlastné suplementačné plány. 

Účinky synefrínu spočívajú v jeho schopnosti zvýšiť telesnú teplotu. Premena tukov na energiu je tak efektívnejšia a rysovanie výraznejšie. Ďalšou skvelou vlastnosťou je posilnenie koncentrácie

Vhodné je užívanie aj počas dňa. Termoefekt do istej miery funguje aj keď práve necvičíte.

Synephrine a jeho pozitíva