Prejsť na obsah

Zákaznícka karta

Zákaznícka karta BioTech USA – zľava 10%

Pre držiteľa zákazníckej karty/digitálnej zákazníckej karty BioTechUSA platí zľava 10% na výrobky BioTechUSA v sieti predajní BioTechUSA.

Zľavy na karty nie je možné sčítať s inými zľavami a nevzťahujú sa na akciový tovar. Iba registrovaný držiteľ jednej zo zákazníckych kariet má nárok na získanie mesačnej alebo inej akciovej ponuky.

VŠEOBECNÉ PODMIENKY POUŽÍVANIA ZÁKAZNÍCKEJ KARTY BioTechUSA

Nárok na získanie zákazníckej karty alebo digitálnej zákazníckej karty má každý zákazník, ktorý prejaví záujem. Ten potvrdí vypísaním žiadosti o vydanie zákazníckej karty, a súhlasí so všeobecnými podmienkami na zadnej strane žiadosti, alebo v prípade digitálnej zákazníckej karty súhlasí so všeobecnými pravidlami a podmienkami na e-shope BioTechUSA.

Zákaznícku kartu je možné získať v ktorejkoľvek predajni BioTechUSA na území SR a na e-shope BioTechUSA (shop.biotechusa.sk/pages/registracia).

Zákazník vyplní údaje na žiadosti o vydanie zákazníckej karty/digitálnej zákazníckej karty. Zákaznícka karta BioTechUSA mu bude vydaná priamo v predajni. Digitálna zákaznícka karta v podobe QR kódu bude zákazníkovi zaslaná e-mailom.

Karta platí do odvolania. Karta je majetkom BioTech USA Kft a môže byť použitá len oprávneným držiteľom.

Tieto všeobecné podmienky používania zákazníckej karty BioTechUSA sú platné od 18.3.2022 až do vydania nových podmienok alebo zrušenia platnosti zákazníckej karty. Všeobecné podmienky používania zákazníckej karty BioTechUSA môžu byť kedykoľvek upravené a výhody, vyplývajúce z používania karty zrušené jednostranne zo strany BioTech USA Kft
Žiadna úprava, ani zrušenie karty nedáva držiteľovi právo na odškodné.

> Pravidlá vernostnej karty

> Zásady ochrany osobných údajov vernostnej karty