Prejsť na obsah

#TheFeeling
OfSuccess

Nikto nepovedal, že je to ľahké. Nemyslite si, že ste dosiahli svoje limity! Máte na oveľa viac!

Ste pripravení?

Dostaneme to z vás!

O NÁS

Ako jeden z najväčších a najrýchlejšie rastúcich výrobcov výživových doplnkov v Európe sa venujeme športu a zdravému životnému štýlu. Veríme, že zdravie je najväčším pokladom na svete:

THE FEELING OF SUCCESS

Snažíme sa pomáhať viacerým ľuďom na celom svete žiť zdravší a plnohodnotnejší život prostredníctvom našich produktov a odborných znalostí.

biotechusa brand

PRODUKTY

Máme pre vás všetko, čo potrebujete na schudnutie, naberanie svalovej hmoty, zlepšenie výkonnosti alebo viac pre svoje zdravie. Naše výživové doplnky sa vyznačujú vysokou kvalitou a harmonickou chuťou.

Ponúkame viac ako 800 variantov produktov vrátane širokej škály proteínových práškov, aminokyselín, rôznych tyčiniek, predtréningových prípravkov, produktov pre vytrvalostné športy, prípravkov na reguláciu hmotnosti a viac ako 40 vysokoúčinných vitamínových produktov.

Dbáme na to, aby naše portfólio obsahovalo výrobky bez cukru, bez laktózy a bez lepku, a ponúkame alternatívy pre vegánov.

doping-free

Všetky produkty BioTechUSA sú bez dopingu, vyrobené zo starostlivo vybraných zložiek, neobsahujú zakázané látky a sú v súlade s usmerneniami Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín (EFSA) a platnou legislatívou.

PRODUKCIA

Naše výrobky sa vyrábajú vo vlastných výrobných závodoch v kontrolovanom prostredí s použitím kvalitných a starostlivo vybraných surovín.

Všetky naše produkty sa vyrábajú v našom vlastnom výrobnom závode s rozlohou 36 000 m2 v kontrolovanom prostredí, s použitím bezpečných, bezdopingových a starostlivo vybraných zložiek, bez zakázaných látok a v súlade s usmerneniami Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín (EFSA) a platnou legislatívou.

Náš operačný systém spĺňa nasledujúce normy:

 • SYSTÉM RIADENIA KVALITY PODĽA NORMY ISO 9001
  QUALITY MANAGEMENT SYSTEM

Naše výrobky spĺňajú tieto medzinárodné normy bezpečnosti potravín:

 • SYSTÉM BEZPEČNOSTI POTRAVÍN ISO 22000
  FOOD SAFETY MANAGEMENT SYSTEM
 • SYSTÉM BEZPEČNOSTI POTRAVÍN FSSC 22000
  FOOD SAFETY MANAGEMENT SYSTEM
 • HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point)
 • GMP (Good Manufacturing Practice)

Niektoré z našich výrobkov spĺňajú nasledujúce medzinárodné normy bezpečnosti potravín:

 • HALAL

ŠPORTOVCI

#teambiotechusa

Naša spoločnosť spolupracuje s profesionálnymi a amatérskymi športovcami, ktorí svojím príkladom, životným štýlom a športovými úspechmi inšpirujú mnohých ľudí.

Oczella Eszter

SILNÉ STRÁNKY

VÝVOJ PRODUKTOV

Naše produkty vytvára a zdokonaľuje tím odborných vývojárov v súlade s očakávaniami a spätnou väzbou spotrebiteľov.

bolthalozat

WEBOVÁ STRÁNKA

V súčasnosti máme viac ako 150 franšízových predajní v celej Európe.

EXPERTI

V sieti našich predajní vám naši odborní predajcovia pri nákupe poskytnú komplexné poradenstvo, aby si každý mohol domov odniesť ten najlepší výživový doplnok pre svoje ciele.

SLUŽBY ZÁKAZNÍKOM

SLUŽBY ZÁKAZNÍKOM

Naše produkty vytvára a zdokonaľuje tím odborných vývojárov v súlade s očakávaniami a spätnou väzbou spotrebiteľov.