Prejsť na obsah

Nájdite s nami svoj ďalší vitamín!

Strácate sa v ponuke a neviete, ktorý vitamín alebo doplnok stravy potrebujete? Použite Vitamínovú kalkulačku a my vám pomôžeme nájsť ten správny produkt pre vaše ciele a životný štýl!

Pustime sa do toho!
vitamin_viraggal_cl-1

Po zodpovedaní otázok v kalkulačke posúdime vaše potreby a odporučíme vám vhodné produkty.

bitmap
bitmap-1-1
Medzi odporúčaniami nájdete multivitamíny, vitamínové prípravky alebo výživové doplnky vybrané na základe vašich odpovedí. Nebojte sa, dotazník Vitamínovej kalkulačky nie je dlhý, odporúčanie pre seba môžete získať za niekoľko minút!
pencil-write

Vyplňte
dotazník

tabletta

Pozrite si 2 produkty, ktoré vám boli odporučené na základe vašich odpovedí

kosar

Kúpiť

frame-652

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Výživový doplnok nenahrádza vyváženú, pestrú stravu a zdravú životosprávu. Produkt uchovávajte mimo dosahu detí!

Kedy by ste mali myslieť na užívanie vitamínov?

calendar-1
V dôsledku určitých životných situácií alebo nevhodnej stravy môžete mať nedostatok niektorých vitamínov alebo minerálov.
group-1
Ak chcete zmeniť svoj životný štýl, musíme vám starostlivo naplánovať stravu, aby vaše telo dostalo tie správne živiny a vy ste dosiahli svoje ciele. To isté platí, ak vediete aktívny, športový život, ale nedokážete si správne naplánovať stravu.
light
Ak veľa športujete, máte stresujúci životný štýl alebo nedostatok spánku, mali by ste okrem zmeny životného štýlu zvážiť aj doplnenie vitamínov a minerálov zo správnych zdrojov. Alternatívou sú vitamínové prípravky a doplnky stravy.