Prejsť na obsah
Tipy na výživové doplnky

Zero Shake – proteínový nápoj so sebou

Spoznajte nový hotový proteínový nápoj zero shake, ktorý skvelo zapadne do vášho rozvrhu, tašky, aj diéty. Vezmite ho kdekoľvek, pite ho kedykoľvek.

Potrebovali by ste stroj času, aby ste dobehli všetky svoje resty? Každý deň sa pretekáte so svojimi povinnosťami? Vyhrajte bitku! Spoznajte nový Zero Shake, pohodlný, hotový proteínový nápoj, ktorý určite zapadne do vášho rozvrhu, tašky, aj diéty. Vezmite ho kdekoľvek, pite ho kedykoľvek. Doplňte svoju potrebu bielkovín ľahko, aj v tie najrušnejšie dni.

Zero Shake - proteín so sebou

Zero Shake: pohodlný doplnok pre výživu bohatú na bielkoviny

Za dosiahnutím zdravej a atraktívnej formy je namáhavá cesta a nemali by ste vyraziť na cestu bez paliva. Aj udržiavanie istej hladiny si vyžaduje energiu: podľa expertov, optimálny pomer makro nutrientov je 40% sacharidov, 30% tuku a 30% bielkovín. Pre efektívne tvarovanie tela, potrebujete pomer nakloniť smerom k bielkovinám.

Viac vyšportované telo so zvýšeným príjmom bielkovín

Ak športujete, chcete sa dostať do formy a schudnúť, váš úspech výrazne závisí na adekvátnom príjme bielkovín. Je to preto, lebo počas zvýšenej fyzickej aktivity a bez dostatočnej suplementácie, vaše existujúce svaly nielenže nebudú rásť, ale začnú sa rozpadať. Nestrácajte to, na čom ste tak tvrdo pracovali a nakŕmte svoje svaly! Potreba bielkovín „víkendového bojovníka“, cvičenie 3 alebo 4 krát za týždeň, je – podľa odporúčania zdravotníckych organizácií – 2 gramy na kilogram telesnej váhy. Pre ženu, vážiacu 65 kg, to znamená 130 g bielkovín. Môže uspokojiť celú potrebu bielkovín z prirodzených zdrojov stravy (mäso, ryba, strukoviny, vajcia, orechy a semiačka). Avšak, logisticky, udržiavať trojuholník posilňovňa-práca-domov, je niekedy nesplniteľná misia.

Vysokokvalitná výživa na cestu, pohodlne

Nový instantný proteínový nápoj od BioTechUSA, Zero Shake ponúka pohodlnú a rýchlu alternatívu k dopĺňaniu vášho denného príjmu proteínu. Produkt obsahuje 25 g bielkovín, presne ako 100 g kuracích pŕs, 120 g vareného hovädzieho alebo 105 g tuniaka (vo vlastnej šťave). Vysoká výživová hodnota je doplnená vysokou kvalitou; hlavná zložka sa nazýva Native Milk Concentrate. Je to mliečny proteínový koncentrát, ktorý je vyrobený z čerstvého mlieka, nie z vedľajších produktov jeho spracovania.

Zero Shake: krémový mliečny nápoj bez laktózy, lepku a konzervačných látok

Radi by ste vyrazili do práce s krabičkou jemného a chladeného kakaového nápoja, ktorý ste si vybrali z chladničky v obchode na rohu ulice? Položili ste ho späť, sklamaný množstvom éčok, ktoré sa nachádzajú na zadnej strane krabice a obsahom sacharidov kričiacim z tabuľky výživových hodnôt?

Zero Shake bez pridaného cukru: kalorické bomby deaktivované!

Čo by ste povedali, keby ste si mohli vychutnať starú, dobre známu chuť bez množstva kalórií? Do Zero Shake sme nepridali žiadny cukor. Obsahuje len prirodzene sa vyskytujúce cukry, má nízky obsah tuku (0,5 M/M% tuku). Neobsahuje laktózu a lepok, ani žiadne chemické a iné kontaminujúce látky. Telu dodáva významné množstvá proteínu bez pridania zbytočných kalórií do vašej stravy. Zároveň je sladký ako med a jeho krémové príchute určite zaženú vašu túžbu na sladké.

Zero Shake: vezmite ho kdekoľvek, pite ho kedykoľvek.

Ak tiež žonglujete medzi svojimi dennými povinnosťami a čas, ktorý ušetríte miešaním proteínových šejkov a umývaním šejkrov, má pre vás cenu zlata, pýtajte si proteín so sebou! Zostaňte v pohybe so Zero Shake. Je vždy pripravený, krabička sa dá ľahko zavrieť a zaberá málo miesta – len ju ráno vložte do kabelky či športovej tašky. Zoberte ho so sebou, dobre ho pretrepte a pite kdekoľvek, kedykoľvek: na ceste do fitka, počas rannej cesty do práce autom alebo kým čakáte na autobus. Užite si ho počas práce, po tréningu či počas turistiky – vezmite ho na hory a pite na vrchole. Sadnite si a vychutnajte si výhľad, kým vaše svaly rastú.