Prejsť na obsah
Tipy na výživové doplnky

Nepodvádzajte – vyberte si Zero Bar

Proteínová tyčinka zero bar, bez pridaného cukru dostupná v 11 fantastických príchutiach čokolády, kávy alebo cookie, sa určite stane vaším obľúbeným snackom ako náhrada čokolády! Zabudnite na podvádzanie, vezmite si Zero Bar!

Prečo Zero Bar?

Do zdravého životného štýlu, popri pravidelnom cvičení a mentálnej rovnováhe, sa stále populárnejším stáva uvedomelé stravovanie. Uvedomelým stravovaním myslíme príjem dostatočného množstva a pomerov mikro a makro nutrientov a časovanie každého jedla v súlade s vašim životným štýlom a cieľmi.

Avšak nedali by ste si nejaký snack, aby ste si oddýchli počas uponáhľaného pracovného dňa? Bola by škoda zničiť vašu diétu čokoládovou tyčinkou alebo koláčikom. Našťastie, nepotrebujete cheat food, ak máte Zero Bar. Maximálna chuť, kvalita a potešenie v jednej tyčinke, pochúťka vyrobená z prémiového proteínu, bez laktózy, lepku a pridaného cukru.

Prijímanie dostatočného množstva bielkovín je kľúčovým bodom v každej diéte, ale nie vždy môžeme zabezpečiť potrebné množstvá stravou. Každý potrebuje proteín, či cvičíte každý deň alebo ste na diéte, aby ste schudli. A to kvôli tomu, že proteín vám pomáha udržiavať a naberať svalovú hmotu.

Primárne by ste mali prijímať potrebné množstvá vo forme jedla (chudé mäso, ryby, mliečne produkty, vajcia). Niekedy však nemusíte mať na to dosť času v uponáhľaný deň alebo máte chuť na niečo sladké. V takých prípadoch, našťastie, proteínová tyčinka ako je Zero Bar môže byť skvelým riešením!

Kedy jesť proteínovú tyčinku?

Zero Bar má výhodu, že sa zmestí kdekoľvek, takže si ju ľahko môžete dať do vrecka, do tašky alebo si môžete jednu nechať v aute pre prípad núdze.

Keď vezmeme do úvahy, že Zero Bar je proteínová tyčinka, je tiež skvelou voľbou po tréningu. Po ťažkom tréningu potrebujete doplniť zdroje energie, ktoré ste vyčerpali – je tiež skvelou alternatívou potréningového proteínového šejku, pretože obsahuje rovnaké množstvo proteínu.

Môžete si dať jednu počas dňa, je výborným zdravým snackom medzi obedom a večerou, napríklad. Zero Bar je momentálne dostupná v 11 príchutiach. S výnimkou dvoch (kapučíno, jablkový koláč) majú všetky čokoládovú príchuť. Čiže môže byť vhodnou alternatívou k čokoláde, keď máte chuť na niečo sladké, ale tiež ich môžete kreatívne využiť na Zero Bar dezerty.

Čo obsahuje jedna Zero Bar?

Vďaka špeciálnej zložke „Native Whey Isolate“ dodáva Zero Bar vášmu telu vysoko-kvalitné bielkoviny. Je vyrobená bez polevy a aspartámu a popri vysokom obsahu bielkovín, je Zero Bar bohatá na vlákninu, takže môžete prekonať akékoľvek prekážky až do ďalšieho jedla oveľa ľahšie. Keďže obsahuje len 5.5 g sacharidov, ľahko zapadne do akejkoľvek diéty. Ale ak máte chuť na niečo sladké pri večernom filme, choďte do Zero Bar!