Prejsť na obsah
Tipy na výživové doplnky

Letná forma s BioTechUSA proteínom Iso Whey Zero Clear

Letná forma s BioTechUSA proteínom Iso Whey Zero Clear

Dostaň sa do letnej formy s novým osviežujúcim proteínom Iso Whey Zero Clear!

Potrebuješ prijať dostatočnú dávku proteínov, ale klasický práškový proteín ti už ide hore krkom? V BioTechUSA sme konečne vypočuli prosby všetkých športovcov, ktorí klasický krémový proteín už nemôžu ani cítiť. Predstavujeme vám nový osviežujúci proteín v prášku Iso Whey Zero Clear!

V letných horúčavách alebo po vybombovanom tréningu sa tvojmu žalúdku nepýta nič krémové, presladené ani ťažké. Predstav si, že svoj potréningový smäd môžeš zahnať lahodnou limonádou s príchuťou ľadového čaju a navyše doplníš potrebné bielkoviny. 

Ako je možné, že BioTechUSA proteín Iso Whey Zero Clear je taký priežračný?

Srvátkový proteín Iso Whey Zero Clear je vyrobený zo špeciálneho srvátkového proteínového izolátu, vďaka ktorému nemá nemá bežnú krémovú konzistenciu, ale je priehľadný. Textúra však nijak neznehodnocuje kvalitu a množstvo bielkovín na 100 g. 

Je rovnako výživný ako obľúbený Iso Whey Zero. Nadštandardná kvalita týchto proteínov spočíva v špeciálnom native whey proteíne. Proces získavania takéhoto proteínu je oveľa odlišnejší a poctivejší v porovnaní s klasickým srvátkovým proteínom. Mlieko, z ktorého sa získava native whey proteín, pochádza od kráv kŕmených iba trávou. Neprijímajú žiadne chemické látky ani antibiotiká. Tradičnou metódou získavania proteínu je filtrácia mlieka pri vysokej teplote. Iso Whey Zero Clear je získavaný z mlieka filtrovanom pri nízkej teplote, vďaka čomu je proteín neporovnateľne poctivejšej kvality

Iso Whey Zero Clear ako ideálny proteín na chudnutie?

Tento proteín je chuťovo absolútne odlišný v porovnaní s tradičnými krémovými proteínmi. 

Náš nadčasový svieži proteín odporúčame všetkým, ktorí práve začali s vysekávaním postavy na leto. Zvýšenou aktivitou potrebujete do tela dostať potrebné bielkoviny. Koľko bielkovín je ideálne konzumovať počas letnej rysovačky? Nemusíte sa báť, že by ste z tohto lahodného bielkovinového prášku pribrali. Neobsahuje totiž žiadne cukry ani tuky. 

Pre koho je BioTechUSA proteín Iso Whey Zero Clear určený?

Prečo jesť Iso Whey Zero Clear?

 1. Obsahuje rovnaké množstvo bielkovín na 100g ako najobľúbenejší Iso Whey Zero
 2. Neobsahuje žiadne tuky ani palmový olej
 3. Neobsahuje glutén
 4. Neobsahuje laktózu – pri procese spracovávania izolátu zostáva v proteíne také malé množstvo laktózy, že ho môžeme považovať za lacto-free produkt. 
 5. Neobsahuje cukry
 6. Veľmi ľahko a rýchlo sa vstrebáva
 7. Zasýti vás rovnako ako klasický proteínový nápoj, takže ním pokojne môžete nahradiť jedlo počas uponáhľaného dňa
 8. Svojou konzistenciou pripomína ľadový čaj, alebo limonádu či sirupovú vodu, takže ani si neuvedomíte, že pijete proteín.
 9. Fakt geniálne chutí, nebudete sa ho vedieť dopiť 🙂

Pre koho je BioTechUSA proteín Iso Whey Zero Clear určený? 

 • Ak máte vysoko proteínovú diétu
 • Ak pravidelne makáte v posilke či doma
 • Ak máte problém prijať dostatočné množstvo bielkovín, aby ste pomohli zregenerovať a udržať svaly
 • Ak neznášate ťažké krémové proteíny

Tipy ako konzumovať tento proteín

Tento proteín pení trochu viac ako klasické krémové proteíny. Vyskúšali sme si klasickú dávku 300ml zmiešať s 25g v čepeľovom mixéri, avšak nápoj vypenil. 

Následne sme ho vyskúšali premiešať lyžičkou v pohári. Najskôr sa z proteínového prášku urobili vo vode hrčky, ktoré chvíľu trvalo rozmiešať. Ak chcete piť proteín priamo z pohára, odporúčame najskôr naliať vodu, až potom pridať proteínový prášok. Síce môže trochu “prášiť”, ale zanechá menej hrčiek, ako keby nalejete vodu do proteínového prášku. 

Najlepším riešením je použiť shaker na proteín. Hneď ako ho nasypete do vody, ním poriadne zatraste. 

Vo všetkých prípadoch počkajte cca 60 sekúnd, kým opadne pena – proteínový nápoj zostane priezračný. 

Prečo som si obľúbila proteín Iso Whey Zero Clear?

Prečo som si obľúbila proteín Iso Whey Zero Clear?

 • Príchute nie sú presladené
 • jemné kyslé ako letné limonády v kaviarňach
 • Už mi nechutí nasladlá chuť klasických krémových proteínov, ale potrebovala som nejako vykryť množstvo proteínov kvôli silovým tréningom
 • Nie som úplnou milovníčkou čistej vody, preto som potrebovala nájsť alternatívu na dostatočný príjem tekutín

Pochybnosti o chuti tohto proteínového nápoja?

Nie ste si istí, či tento kvalitný proteín na chudnutie naozaj chutí tak dobre, ako vyzerá? Ak Vám nejde do hlavy, ako môžeme necítiť proteínovú sladkú pachuť v Iso Whey Zero Clear, objednajte si z každého proteínového nápoja 25g vzorku na jeden 300 ml nápoj.

Iso Whey Zero Clear - 25 g

Ja hodnotím ako najlepší proteín jednoznačne ten s príchuťou broskyňového ľadového čaju a tropického ovocia. Limetka mala najkyslejšiu a zároveň najjemnejšiu chuť, preto ju zaraďujem na tretie miesto. Milujem totiž výraznejšie chute. 

Tento proteín by som asi najlepšie chuťovo prirovnala k BCAA alebo k predtréningovke

Ako si najviac vychutnáte proteín Iso Whey Zero Clear? 

Tento vynikajúci proteín bez laktózy môžete piť na tisíc spôsobov ako limonádu. Predstavte si letnú grilovačku s priateľmi. Pripravte si dokonalú zdravú výživovú bombu bez tukov, gluténu a laktózy. Na ozdobu každej limonády sa hodí mäta. 

Ľadový čaj na grilovačku

Ľadový čaj na grilovačku

Na 1 liter vody budete potrebovať

Postup

Listy mäty nasekajte na drobno. Zmiešajte proteínový prášok s 1 litrom vody a pridajte nasekanú mätu. Následne do limonády pridajte šťavu z dvoch limetiek a jedného citróna. Môžete pridať med, ak vám nevadia kalórie navyše. Štvrtú limetku nakrájajte na tenké plátky pridajte do vody spolu s kockami ľadu. Ozdobte plátkom citróna a listom mäty.

Náš tip

Nechcete, aby sa rozpustením ľadu limonáda zriedila? Pred príchodom hostí nalejte do formičiek na ľad citrónovú šťavu z jedného citróna.

Extravagantnejšia limonáda s rozmarínom a pomarančom

Extravagantnejšia limonáda s rozmarínom a pomarančom

Na 1 liter vody budete potrebovať

Postup

Opäť použite náš proteín s príchuťou broskyňového ľadového čaju. Do nápoja pridajte 6 vetvičiek čerstvého rozmarínu a kôru z dvoch dobre umytých bio pomarančov. Nechajte 5 – 10 minút lúhovať a potom preceďte. Ďalej pridajte 2 ks nakrájaných pomarančov. Do limonády pridajte šťavu z ďalších dvoch kusov pomarančov. Ak máte odšťavovač, môžete použiť ďalšie dva pomaranče na prípravu ľadových kociek. 

Osviežujúca ovocná limonáda

Osviežujúca ovocná limonáda

Na 1 liter vody budete potrebovať

Postup

Nektarinky, broskyne a maliny rozmixujte na pyré. Pridajte šťavu z limetky. Ovocné pyré pridajte do 1 litrového pripraveného proteínového nápoja. Finálnu limonádu môžete ozdobiť lístkami mäty. 

Už viete, aký je najlepší proteín? Pre nás jednoznačne Iso Whey Zero Clear!

V porovnaní s krémovým Iso Whey Zero (93 Kcal) náš osviežujúci proteín obsahuje dokonca menej kalórií – 88 pri rovnakom množstvo proteínu – 21 g. Skutočne revolúcia v proteínovej chuti s rovnakými výživovými výživovými hodnotami.